کاربران عزیز، شما می توانید درخواست واردات مواد اولیه صنعتی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی خود را از هر کشور اروپایی و آسیایی با هر مقدار مشخص ثبت کنید.

شعار شرکت زرین فرتاک شیمی
دسته بندی محصولات
مواد شیمیایی
تجهیزات آزمایشگاهی
مواد صنعتی
تجهیزات آزمایشگاهی

جدیدترین تجهیزات آزمایشگاهی

بیشتر

جدیدترین مواد صنعتی

بیشتر
واحد فروش55431820 - 021

آشنایی با شرکت زرین فرتاک شیمی

محصولات اصل کمپانی های برتر جهان را از ما بخواهید

شرکت زرین فرتاک شیمی فعالیت خود را در زمینه واردات، خرید، فروش و تامین انواع مواد اولیه شیمیایی مورد مصرف در صنایع داروسازی، غذایی، آرایشی بهداشتی، نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، ماشین سازی و کلیه کارخانجات صنعتی کشور و همچنین دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی از کمپانی های برتر جهان آغاز نموده است تا سهم کوچکی در نوآوری کشور عزیزمان ایران داشته باشد.
درباره شرکت زرین فرتاک شیمی 2
درباره شرکت زرین فرتاک شیمی 3

بله در صورتی که در شهر تهران سکونت دارید، امکان ارسال رایگان وجود دارد.

تیم بازرگانی شرکت همواره در تکاپو برای تهیه هر نوع محصول شما از کمپانی های برتر دنیا می باشد. پس فورا با ما تماس بگیرید و خواسته خود را مطرح کنید.

در صورتی که پلمپ محصول باز نشده باشد، محصول تا یک هفته بعد از خرید، امکان مرجوع شدن دارد.

سفارش شما بلافاصله بعد از ثبت و پرداخت، توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

بله شرکت زرین فرتاک شیمی در زمینه فروش محصولات خود، به مشتریان عزیز تضمین کیفیت از کمپانی های برتر جهان را می دهد و در صورتی که بسته بندی محصول را با سایت مرجع فروش آن محصولات در خارج مقایسه کنید، به اصل بودن آن پی خواهید برد.

ما مدعی هستیم، ادعای ما کیفیت و تعهد ماست. کار با تامین کنندگان متنوع، سنگ بنای این شرکت بوده و نقش برجسته ای در ارائه کسب و کارمان دارد. این شرکت با در اختیار داشتن تیم بازرگانی خارجی و مدیران مجرب و توانمند در این زمینه، آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه صنایع مرتبط کشور اعلام می دارد. نوآوری بعدی شما محققان عزیز  می تواند ایران عزیزمان را به مکانی بهتر تبدیل کند و ما می خواهیم با تامین مواد اصل و با کیفیت به شما کمک کنیم.

شماره ثبت شرکت: ۵۸۸۳۸۹

شماره اقتصادی: ۲۳۲۸۵۳۱۶۳۰

شماره ملی: ۱۴۰۱۰۵۹۶۲۲۲

کد پستی: ۱۳۳۱۶۸۶۴۷۴

رزومه سایت زرین فرتاک شیمی

کاربران عزیز، شما می توانید درخواست واردات مواد اولیه صنعتی، آزمایشگاهی و تحقیقاتی خود را از هر کشور اروپایی و آسیایی با هر مقدار مشخص ثبت کنید.

سبد خرید

بستن
منو
دسته بندی
فروشگاه
خانه
علاقه مندی
پروفایل
دسترسی
رتبه بندی
افزودن به کارت
توضیحات